Dt. İlker Güzey

1977 Adana doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Erzurum’da, Lise eğitimini Mersin’de tamamlamıştır.

2004 Yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.

Bu tarihten itibaren çeşitli hastanelerde görev yapmış olup, 6 yıl boyunca Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

HEKİMLERİMİZ

Merve Beycan

Merve Beycan

Diş Hekimi
1989 Gaziantep doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Tekirdağ’da, lise öğrenimini Edirne’de tamamlamıştır. 2008 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2013 yılında mezun olmuştur.
Cihat Erdoğmuş

Cihat Erdoğmuş

Diş Hekimi
1991 Ankara doğumludur. 2015 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra İstanbul’da çeşitli ağız ve diş sağlığı merkezlerinde görev yapmıştır.
Melis Erdeve

Melis Erdeve

Diş Hekimi
1994 yılında adana da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini adana da tamamladıktan sonra 2012 yılında Gazı Üniversitesi Diş hekimliği fakültesinde eğitimine başlamıştır. Aynı üniversitede 2017 yılında protetik diş tedavisi dalında doktora yapmıştır. Dr.melis hanim çocuk cerrahisi uzmanı Dr.Bekir Erdeve ile evlidir.
Deniz Çelakıl

Deniz Çelakıl

Diş Hekimi - Ortodonti Uzmanı
1985 yılı İstanbul doğumludur. Ortaokul ve lise eğitimini Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nde tamamlamıştır. 2010 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuş, 2016 yılında ise aynı üniversitenin Ortodonti anabilim dalında doktora eğitimini tamamlamıştır. “Ortognatik cerrahinin çiğneme etkinliği ve kas aktivitesi üzerine etkisinin incelenmesi” adlı doktora tezini sunarak doktor ünvanını elde etmiştir. Evli ve bir çocuk annesidir.
Hasan Aksu

Hasan Aksu

Diş Hekimi - Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) Uzmanı
Çalışma Saatleri Cumartesi 15.00 – 18.00